Category: Şirket Haberleri

Konya Mimarlar Odası Başkanı Armağan Güleçe Onurlarımızı Sunuyoruz.

Mimarlar Odasının düzenlemiş olduğu gecede Mimarlar Odası Başkanı Armağan Güleç Korumaz tarafından takdim edilen plaket için onurlarımızı sunuyor, tüm Acarkon ailesi adına teşekkür ediyoruz. 

3 1
Konya Mimarlar Odası

İçmimarlar “Biz Bir’iz” Gecesinde Bir Araya Geldi.

Acarkon Sponsorluğunda Düzenlenen Motivasyon gecesinde İç Mimarlar ve Üyeleri “Biz Bir’iz” Gecesinde Buluştu.  

Elde ettiğimiz sektörel deneyim ve bilgilerin ışığında; mimari faaliyetlerde birlikte çalıştığımız Konya İç Mimarlar Odası üyelerinin katılımıyla düzenlediğimiz Motivasyon Gecesi’ne Acarkon ailesi olarak ev sahipliği yaptık. İç mimari ve işbirlikleri üzerine yaptığımız keyifli ve bilgilendirici paylaşımlarla dolu olan gecemizde, birlikte ilerlemenin ve birliğin güçlendirici etkisini sürdürmeyi temel uzlaşımız kabul ederek tüm misafirlerimizle keyifli anlar geçirdik.

acarkon icmimarlar toplantisi 1

Acarkon Orman Ürünleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Acar; “Karşılaştığımız yoğun ilgi ve memnuniyet ile ilerleyen süreçlerde katılımcısı ve yöneticisi olacağımız tüm etkinlikler için artık daha fazla motivasyona sahibiz. Hepimizin bir olduğu, birlikte güçlendiğimiz, birlikte büyüdüğümüz ve birlikte yürüdüğümüz bu geceye ev sahipliği yapmış olmaktan; Acarkon ailesi olarak gurur ve mutluluk duyuyoruz.” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

acarkon icmimarlar toplantisi 4

5 Şubat 2022’de Bayır Diamond Hotel&Convention Center’da düzenlenen gecemizde Acarkon ailesinin yanı sıra; Uluslararası İç Mimarlar Federasyon Başkanı ve İç Mimarlar Odası Genel Başkanı Emrah KAYMAK, Ankara İç Mimarlar Odası Şube Başkanı Coşar YAĞCI, AGT İç Anadolu Bölge Müdürü Yaşar KILIÇ ve AGT Pazarlama Yöneticisi Serkan ÖZKAN, AGT Pazarlama Sorumlusu Emre ESER ve Konya İç Mimarlar Odası Başkanı İsmail MALÇOK’un katılımlarıyla şereflendirdiler.

acarkon icmimarlar toplantisi 3

Karşılaştığımız yoğun ilgi ve memnuniyetin ardından; ilerleyen süreçlerde katılımcısı ve yöneticisi olacağımız tüm etkinlikler için yüksek motivasyon sahibiyiz. Hepimizin bir olduğu, birlikte güçlendiğimiz, birlikte büyüdüğümüz ve birlikte yürüdüğümüz bu geceye ev sahipliği yapmış olmaktan; Acarkon ailesi olarak gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Tarım ve Gıda Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü ile Bir Araya Geldik

Sektörde elde ettiğimiz tecrübelerimiz üzerine sohbet ettiğimiz öğrencilerimizle keyif dolu anlar yaşadık. İç mimari hakkında geniş bir yelpazede konuları ele aldığımız söyleşimizde öğrencilerimize tüm birikimlerimizi aktarmak için sunum gerçekleştirdik.

Hem soru cevap hem de farklı uzmanlık konularına da değinerek genç mimar adaylarımıza ilham olmaya çalıştık. Ayrıca üstün bilgileriyle sohbetimize kattıkları akademik bakış açısıyla da konulara farklı açılardan bakmamızı sağlayan Sayın Prof. Dr. Şefik BİLİR, Doç. Dr. Rabia Köse DOĞAN, Dr. Öğr. Üyesi Navid KHALEGHIMOGHADDAM, Dr. Öğr. Üyesi Kenan BAŞOĞLU Arş. Gör. Gökçe ONUR KARABULUT, Arş. Gör. Halil Yasin DİLEK ve Y. İç Mimar Cengiz DURMUŞ’a teşekkür ederiz.

Gençlerimizle buluşmaya ve onlara tecrübelerimizi aktarırken onlardan öğrenmeye devam edeceğiz.

Gösterdiğimiz Başarıyla 2017 yılında AGT’nin En İyi 3. Bayisi Olduk.

Başarılarımız Yarım Kalmaz

Ahşabın dokusunu yaşamın her anına adapte etmek için çıktığımız yolculuğumuza uzun yıllardır AGT ile devam etmekteyiz. Ortaya koyduğumuz kaliteli hizmet ve profesyonel çalışma disipliniyle 2017 yılının en iyi 3. bayisi olmayı başardık.

Bölgede insanların sevdiği ve tercih ettiği bir marka olarak büyümeye devam ediyoruz. Hayata kattığımız değerlerle daha fazla eve giriyor, daha fazla mutluluğa zemin oluşturuyoruz. Şimdi, yenilenmeyi sürdürecek yeni başarılar için çalışmaya devam edeceğiz.