Veri koruma

Bu sitenin bazı bölümlerinde, sizden kişisel bilgilerinizi iletmeniz istenmiştir. Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi gibi kişisel verilerinizi paylaşmanız tamamen kendi seçiminize bağlıdır. Bu bilgiler ticari elektronik ileti gönderimine onay vermeniz halinde, ACARKON YAPI İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. tarafından size yönelik yapılacak ürün hizmet, özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin gönderiminin E-posta, Telefon, SMS/MMS kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılır ve işbu bilgiler ACARKON YAPI İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. tarafından işlenip muhafaza edilir. İletişim bilgileriniz ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılabilir ve kişisel verileriniz bu faaliyetler kapsamında işlenip, muhafaza edilip, üçüncü kişilerle paylaşılabilir.

Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. ACARKON YAPI İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. tarafından gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan “Üyelik tercihlerinizi değiştirmek veya üyeliğinizi iptal etmek için lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak iletebilirsiniz.

Tanımlama Bilgileri (Çerezler)

Tanımlama bilgileri, bir web sitesi tarafından bilgisayarınıza kopyalanan küçük metin dosyalarıdır. Bu dosyalar bilgisayarınıza zarar vermez ve virüs içermezler. Web sitemizde kullanılan tanımlama bilgileri kişisel bilgileri almaz. Tarayıcınızdaki ayarları kullanarak istediğiniz zaman kullanılan tanımlama bilgilerini devre dışı bırakabilirsiniz. Prensip olarak web sitemizdeki tanımlama bilgileri sadece oturum boyunca isim içermeyen bilgilerin ve istatistiksel bilgilerin değerlendirilmesi ve kullanım kolaylığı sağlanması amacıyla kullanılır. Tanımlama bilgileri web sitemizin belirli bölümlerinde bazen ek işlemler için kullanılabilir ve bu bölümlere giriş yaptığınızda konu hakkında bilgilendirilirsiniz.

Telif hakkı

© Copyright 2016-2021 ACARKON YAPI İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. , Konya, Türkiye Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ve tasarımları, 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği korunmakta olup, ticari kullanım veya dağıtım amaçlı kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılarak veya aynı şekilde kopyalanarak başka sitelerde kullanılamaz.

Taahhüt verilmemesi

Tüm bilgiler ACARKON YAPI İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. tarafından “olduğu gibi” ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden, ifade edilmeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bu sitede yer alan tüm ürün, fiyat, kur ve süre bilgileri yayına en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. ACARKON YAPI İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir. ACARKON YAPI İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. , bu web sitesinden başka sitelere verilen harici linklerle ulaşılan içeriklerden sorumlu değildir.

Ticari markalar

Sitemizde yayınlanan tüm logolar ve marka amblemleri 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Lisanslar

ACARKON YAPI İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. , yeniliklerle dolu ve bilgilendirici bir web sitesi hazırlamaya çalışmıştır. Ancak, ACARKON YAPI İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. patentler, ticari markalar ve telif hakları dahil fikri mülkiyet haklarını koruması gerektiğini de bilmeniz gerekir. Bu yüzden, web sitemizde ACARKON YAPI İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. . ‘nin veya üçüncü şahısların fikri mülkiyet haklarının kullanılmasına ilişkin yetki verilmemesini anlayışla karşılamanız rica olunur.