acarkon_logo_beyaz

Horozluhan Mahallesi Aşkale Sk. No 19, 42300 Selçuklu/Konya

+90 332 233 0224

bilgi@acarkon.com

Sosyal Medya

İÇ TASARIMDA BİR DEVRİM, LAMİNAT PARKE

Bir mekanın iç dekorasyonunun en önemli unsurlarından biri kuşkusuz ki zemin döşemesidir. Çünkü evi ferah ve geniş gösteren zeminde kullanılan malzemedir. Kullanılan malzeme mekanda ki diğer unsurlar ile ne kadar uyumlu olursa eviniz o kadar göze hitap edecektir. Laminant parke, tüm bu özellikleri taşıyan tek zemin malzemesi olarak hizmetimize sunulmuştur. Yeni yapılan evlerde, iç tasarımcıların seçimlerinde özellikle laminant parke kullanımının yaygınlığı da buna en büyük kanıttır.

Laminant parke kullanımıyla hayatımızı nasıl daha konforlu bir hale getirebileceğimizi size birkaç madde ile sıraladık.

  1. Ev halkının hemen hemen hepsinin çalıştığı bir dönemde yaşıyoruz. Dolayısıyla zaman hepimiz için çok büyük önem teşkil ediyor. Yemek tariflerinden basit ev işlerine kadar herkes pratikliğin peşinde. İşte tam burada laminant parke imdadımıza koşuyor. Evini değiştirenler ya da yaşam alanını tazelemek isteyenler için yer döşemesi bir yük olmaktan çıkıyor. Montajı o kadar kolay ki, abartmıyoruz, siz bile kendiniz monte edebilirsiniz.
     
  2. Günümüzde yaygın olarak kullanılan laminant parkenin bir diğer ayırt edici özelliği ise size ciddi anlamda “TASARRUF” sağlamasıdır. Isı yalıtım özelliği sayesinde kışları sıcak, yazları serin bir ev ortamı sağlayarak fatura yükünüzü hafifletecektir. Aynı zamanda uzun ömürlülüğü ve dayanıklılığı sayesinde kolayca eskimeyecek, böylece uzun yıllar boyunca parke yenileme ihtiyacı hissetmeyeceksiniz.

Yapboz mantığıyla tasarlanan kolay monte/demonte özelliği sayesinde, uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullandığımız laminant parkeyi değiştirmek veya yeni aldığınız evde ya da yazlığınızda kullanmak isterseniz yer döşemelerinizi kolaylıkla çıkarıp tekrar kullanabilirsiniz. Böylece ekstra bir masraf yükünden kurtulacaksınız.


  1. Zaman hızlı bir şekilde akıp giderken gelişen teknolojiyi, yükselen standartları her zaman yakalamaya çalışıyoruz. Yirmi yıl önce kullanılan, demode zemin malzemelerinden ziyade, teknolojiye ayak uydurmuş, kalitesi uzaktan bile anlaşılabilen laminant parke ile evlerimizde bu zaman farkını rahatlıkla kapatabiliriz.
  2. Çocuklarımız, dört ayaklı dostlarımız, evimize gelen misafirlerimiz hatta bazen de kendimiz zaman zaman yer döşemelerine zarar verecek kazalar yaşabiliyoruz. Laminant parke sayesinde parkelerimizin üzerine su döküldüğünde “Acaba kabaracak mı?” ya da yüzeye sert cisim sürtüldüğünde “Parkelerim çizilecek mi?” gibi kaygılarımız artık mazide kalıyor. Yüksek kaliteli malzemeden elde edilen laminant parkeler, evinde kusursuz temizliği arayanların en büyük yardımcısı.
  3. Son olarak laminant parkenin en çok tercih edilme sebeplerinden birisi olarak, renk renk, çeşit çeşit, hatta model model laminant parkeler evlerinizin iç dizaynına katkı sağlamak için sizleri bekliyor. Mobilyalarınızın ve duvarlarınızın renklerine ve stillerine uygun laminant parkenizi kataloglarımızdan kolaylıkla seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın