Category: İç Mimari

ŞIK VE KULLANIŞLI MUTFAKLAR: MUTFAK DOLABI SEÇİMİ YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN 5 NOKTA

Mutfak dolaplarınız eskidi ve yenisiyle değiştirmek istiyorsunuz ya da yeni taşınacağınız evin mutfağında tamamen yeni bir tasarım yapmayı planlıyorsunuz.

SALON DEKORASYON REHBERİNİZ

Evinizin dekorasyon tarzını şekillendiren en önemli detaylardan biri, salon dekorasyon tercihlerinizdir. Yalnızca sizin değil sevdiklerinizin de sıklıkla ziyaret ettiği bu mekan hem göze hitap edecek denli şık, hem de sizi günün her saati rahat hissettirecek kadar konforlu olmalı.

MUTFAĞINIZI PLANLAMADAN ÖNCE BU İPUÇLARINA GÖZ ATIN

Her sabah güne başladığınız ve evinizin çoğunlukla en sık vakit geçirdiğiniz bölümlerden biri olan mutfaklar, doğru biçimde düzenlenmediğinde hayatınızı kolaylaştırmak yerine çok daha zor bir hale getirebilir.

KONFOR VE ŞIKLIK: EV TEMİZLİĞİNİ KOLAYLAŞTIRAN DEKORASYON İPUÇLARI

Şık ve konforlu bir ev herkesin hayali. Hoş bir dekorasyon ile şık bir eve, seçtiğiniz mobilyalar sayesinde ise konforlu bir yaşam alanına kavuşabilirsiniz.

İÇ TASARIMDA BİR DEVRİM, LAMİNAT PARKE

Bir mekanın iç dekorasyonunun en önemli unsurlarından biri kuşkusuz ki zemin döşemesidir. Çünkü evi ferah ve geniş gösteren zeminde kullanılan malzemedir.

GÜVEN VEREN KAPILAR

Evimiz bizler için her ne kadar önemli olsa daiç dekorasyonunuz sizi ne kadar yansıtsa da evinize dair en önemli etki giriş kapısında başlar.

EVİNİZİN ŞIKLIĞI İLK ADIMDA KENDİNİ GÖSTERSİN: ANTRE DEKORASYONU

Salondan yatak odasına, mutfaktan banyoya kadar evinizdeki her alanın şık olmasına dikkat ediyor, bu doğrultuda ev dekorasyonu trendlerini takip ediyorsunuz.

EVİNİZDE 2019’U YAŞAYIN: 2019 EV DEKORASYONU TRENDLERİ

Güzel dileklerimizi dileyip yeni bir yıla daha “Merhaba” dedik. Her yıl olduğu gibi bu yılda da pek çok yenilik bizi bekliyor ve hayatın pek çok alanında bu yeniliklere yer var! Peki, yeni yılın yenilik hissini evlerinizde de hissetmeye ne dersiniz?

DOĞA VE TASARIM BİR ARADA: DEFNE KOZ KOLEKSİYONU

Zemininizi yenileyip güzelleştirerek evinizi farklı bir çehreye bürüyen parkeler, doğayı yaşam alanınıza taşıyan ürünler olarak dikkat çekiyor.

DEKORASYONDA TAMAMLAYICI UNSURLAR

Evinizi ya da yaşam alanlarınızı yenilemek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?