acarkon_logo_beyaz

Horozluhan Mahallesi Aşkale Sk. No 19, 42300 Selçuklu/Konya

+90 332 233 0224

bilgi@acarkon.com

Sosyal Medya

DOĞA VE TASARIM BİR ARADA: DEFNE KOZ KOLEKSİYONU

Zemininizi yenileyip güzelleştirerek evinizi farklı bir çehreye bürüyen parkeler, doğayı yaşam alanınıza taşıyan ürünler olarak dikkat çekiyor. Parke konusunda uzman olan AGT de uzun yıllar garantili, doğal, kullanım ve uygulama kolaylığı sunan parkeleri sizinle buluşturuyor. AGT parke serilerinin hepsi farklı tarzlara, zevklere, kullanım alışkanlıklarına hitap ediyor. Şimdi; AGT Bella Serisi, AGT Natura Serisi, AGT Concept 10 mm Parke Serisi ve AGT Effect Serisi’ne ek olarak yeni bir koleksiyon daha AGT ailesine eklendi! AGT Defne Koz Koleksiyonu, birbirinden şık ve sıra dışı tasarımları ile tercih edilen alanları renklendirmeye ve güzelleştirmeye hazır!

AGT Defne Koz Koleksiyonu’nun İlham Kaynağı

Sıra dışı bir koleksiyon olan AGT Defne Koz Koleksiyonu, “parke” dendiğinde aklınıza gelen o resmi değiştirmeye kararlı. Çünkü bu yeni koleksiyonun ilham kaynağı, doğa ve insanın üretkenliği! Defne Koz da bu özel seriyi “Doğanın ilhamı ve tasarımın birlikteliği.” şeklinde anlatıyor. Seride yer alan parkeler, doğal ahşap desenleri yerine üretkenlikle doğayı bir araya getiriyor. Bu sayede AGT ve Defne Koz iş birliği ile doğan bu özel koleksiyonda, doğa ve insanın yaratıcılığı, alışılmışın dışında bir şekilde hayat bulmuş oluyor. Defne Koz’un, doğanın ve tasarımın en iyi yanlarını bir araya getirdiği bu seride organik desenler, zengin dokular ve renkler ile ahşaba ait doğal özellikler buluşuyor. Şimdi, koleksiyonda bulunan özel tasarımları inceleyelim.

Spark

Güçlü mimarinin hüküm sürdüğü ofislerde, evlerin geniş odalarında, kafelerde ya da otellerin lobilerinde… Doğal ahşap damarlarının organik ve düz çizgiler ile buluştuğu bir desen olan Spark oldukça çarpıcı bir alan oluşturulmasında söz sahibi oluyor. Ağaç dokusunu belirgin hale getirmek için uygulanan bir yöntem olan “register emboss” ile üretilen Spark parkelerin 12 mm kalınlığı bulunuyor. Bu kalınlığın yanı sıra 15 yıl garanti süresi de Spark’ın ne kadar dayanıklı olduğunun bir kanıtı niteliğinde.

Spark’ın Brown, Cream, Cafe ve Grey olmak üzere 4 farklı renk seçeneği, dekorasyonda kullanılan renk paletlerine uygunluk bakımından da oldukça başarılı! Siz sadece alanı hangi renk ile zenginleştirmek istediğinize karar verin yeter!

Bliss

Defne Koz Serisi, parkeyi sadece bir “zemin kaplama” ürünü olmaktan çıkarıyor ve parkeye dekoratif anlamda daha çok sorumluluk veriyor. İşte, Bliss de bunun bir kanıtı! Zeminlerin zengin görünmesini isteyenlerin tercihi olan Bliss parkelerin üzerinde bulunan ve oldukça doğal görünümlü olan damarlar, bilgisayar ortamında oluşturulduğu için daha kusursuz bir tasarım sunuyor. İpeğin dokusunu andıran görüntüsüyle Bliss, huzur dolu bir alan yaratmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor.

10 mm kalınlığında olan Bliss parkelerin Brown, Cream, Bitter ve Grey olmak üzere 4 renk seçeneği bulunuyor. Ofislerin zemin kaplamaları için oldukça ideal bir seçim olan Bliss, kullanıcılara 15 yıl garanti sunuyor.

AGT’nin Kalitesi ile Defne Koz’un Üretkenliği Bir Arada

Şıklık elbette önemli, ama dayanıklılık konusunda başarılı olmayan bir parke tercihi sizi mutsuz edebilir. Ama AGT’yi tercih ediyorsanız sorun yok; içiniz rahat olsun! Defne Koz’un parkeye yeni bir anlam kazandırdığı bu özel koleksiyon elbette tasarımı kadar özellikleri ile de dikkat çekiyor. Diğer AGT parke serilerinde olduğu gibi AGT Defne Koz Koleksiyonu’nda da üstün kalite ve dayanıklılık özellikleri varlığını sürdürüyor.

Ürettiği parkelerin dayanıklılığına olan güvenini, uzun garanti süreleri ile kanıtlayan AGT’nin Defne Koz Koleksiyonu da mobilya ayaklarına, ayakkabı topuğu gibi noktasal darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı. Lekelerden etkilenmeme ve kolay temizlenme konularında da başarılı olan bu özel koleksiyonun parkeleri ayrıca çevre dostu. UV ışınlara karşı da dayanıklı olan ve bu sayede güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden minimum düzeyde etkilenen AGT parkelerin montajı, özel kilit sistemi sayesinde de kolaylıkla yapılabiliyor.

Eviniz için şık ve kullanışlı çözümler sunan diğer AGT laminant parke serileri hakkında ayrıntılı bilgiye “Farklı Tarzlara Uygun, Dikkat Çekici Zeminlerin Sırrı: AGT Parke Serileri” yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ev dekorasyonu stilinize uyum sağlayacak, modern bir yaşam alanı ya da iş yeri oluşturmanıza yardımcı olacak parke seçenekleri AGT’de sizi bekliyor! Bu arada tercih ettiğiniz parkenin şıklığını tamamlamak için süpürgelikleri incelemeyi ve zevkinize uygun seçenekleri değerlendirmeyi ihmal etmeyin!

Bir cevap yazın