acarkon_logo_beyaz

Horozluhan Mahallesi Aşkale Sk. No 19, 42300 Selçuklu/Konya

+90 332 233 0224

bilgi@acarkon.com

Sosyal Medya

DEKORASYONDA TAMAMLAYICI UNSURLAR

Evinizi ya da yaşam alanlarınızı yenilemek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? O zaman ahşap detaylarla tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Ev dekorasyonu dünyasında hatırı sayılır bir yere sahip olan ahşap, ev aksesuarlarından kaplamalara, süpürgeliklerden ayna çerçevelerine kadar aklınıza gelebilecek her biçimde, tüm yaşam alanlarına adapte olabilen mucizevi bir malzeme. Şimdi gelin, ahşabın zengin dünyasına bir göz atalım ve size en uygun çözümleri birlikte bulalım.

Çok Amaçlı: Ahşap Profiller

Tasarımda sınırları kaldırmak isteyenler için en harika çözümlerden olan ahşap profiller, evinizin neredeyse tüm bölümlerinde yararlanabileceğiniz ve tamamen kendi ihtiyaçlarınıza yönelik tasarımlar ortaya koyabileceğiniz, oldukça kullanışlı seçenekler. Mutfak dolaplarında yararlanabileceğiniz farklı desen ve dokuya sahip kapaklar, giriş ve holünüzü renklendirip aşınmaları önleyecek ahşap süpürgelikler ya da gardırobunuza çok daha modern ve şık bir görünüm kazandıracak panjur profiller, küçük dokunuşlarla büyük etkiler yaratmanıza yardımcı olacak.

Şık Çözümler Onun İşi: Ahşap Paneller

Şıklık kadar fonksiyonelliğe de önem veriyorsanız ahşap panel seçeneklerine göz atabilir ve ihtiyacınız olan tasarımları kendi isteğiniz doğrultusunda şekillendirebilirsiniz. Seçenekleriniz arasında neler mi var? Tüm çalışma odanızı tek bir duvarda saklayabileceğiniz, ahşap panellerle hazırlanmış geniş kitaplıklar, mutfak dolaplarınızı göz alıcı bir hale getirecek parlak yüzeyli dolap kapakları ya da mobilyalarınıza, yıllara meydan okuyan ve güçlü bir yapı kazandıracak mobilya arkalıkları; ahşap panellerle yapabileceğiniz onlarca şeyden birkaçı. Yalnızca tasarımlarıyla değil; doku, renk ve desenleriyle de fark yaratan panel çözümleri arıyorsanız AGT Soft Touch panel serisinin renk ve modellerine göz atabilirsiniz.

Ahşap Kendin-Yap Tasarım Fikirleri

Ahşap, hazır ya da özel tasarımlar kadar kendin-yap modeller için de oldukça pratik ve bol seçenekli bir kullanım imkanı sunuyor. Doğal ve kaliteli ahşap malzemelerle tasarlayabileceğiniz ya da bir profesyonelle çalışarak tamamen kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlatabileceğiniz ahşap tasarımlar için de seçenekleriniz oldukça fazla. Havlularınızı ya da kıyafetlerinizi asabileceğiniz merdiven biçimindeki ahşap tasarımlar, dilediğiniz boyut ve şekilde keserek hazırlayabileceğiniz ahşap plaka ve raflar ya da koltuk takımlarınızla mükemmel bir uyum sağlayarak televizyon keyfinizi ikiye katlayacak tekerlekli sehpa tasarımları, bu yılın en çok tercih edilen ahşap kendin-yap tasarım fikirlerinden yalnızca birkaçı. Sizler de daha fazla ilhama ihtiyaç duyuyor ve tasarımlarınız için güçlü ve şık ahşap modelleri arıyorsanız AGT Panel ya da AGT Power Gloss seçeneklerine mutlaka göz atın.

Bir cevap yazın