acarkon_logo_beyaz

Horozluhan Mahallesi Aşkale Sk. No 19, 42300 Selçuklu/Konya

+90 332 233 0224

bilgi@acarkon.com

Sosyal Medya

2020 TRENDLERİNE GÖRE PARKENİZİ SEÇİN

Eğer evinizi yenilemek için mükemmel zamanı bekliyorsanız, 2020’li yılların başlangıcı bunun için en doğru zaman olacak. Senelerin eskiliğinden sonra parkelerinizde trend renklerin uyumunu yakalamak, evinizin kalbi mutfaklarınızı en favori parke seçimlerimizle tazelemek, ya da en basitinden evinize ufak bir sanatsal hava eklemek için 2020 senesi kaçırmamanız gereken bir zamanlama.

Dünya çapında yakından takip edilecek olan ev fikirlerini keşfetmek için, bu senenin trendleri konusunda derin bir araştırma yaptık. Deniz mavisi ve çiçekli duvar kağıdından renkli mutfak dolaplarına ve cibinlikli yataklara kadar önümüzdeki 10 sene boyunca trendlerde kalacak olan 2020 trendlerini sizler için keşfettik ve buna uygun parke seçimlerini sizler için sıraladık

VINTAGE DETAYLAR İÇİN EFFECT EXLUSIVE SERİSİ

Son dönemlerde trendlerden inmeyen vintage dekorasyon artık etkisini yavaş yavaş kaybediyor. Komple bir ev dizaynı yerine vintage modası bu sene ufak detaylarda karşımıza çıkıyor. Örneğin modern çizgili evinizde kullanacığınız vintage tarzı sandalye ayağı bu senenin modası. Kullanacağınız bu ufak detaylarınıza ise Effect Exlusive Parke uyumdan fazlasını katacak.

LACİVERT VE NEOMİNT İLE BELLA PARKELER

Hem modern evlerde hem de geleneksel evlerde karşımıza çıkan lacivert ve neomint iç ve dış tasarım için mükemmel bir kontrast sağlıyor. Laciverti yalnız başına kullanarak kapkara görünüm elde etmekten kaçınmanız için bu renkleri beyaz ya da ahşap ile birlikte kullanmanız evinize mükemmel bir hava katacaktır. Bakıldığında sakinlik veren neomint ise doğallık ve tabiat düşkünleri için harika bir seçim olacak. Sadelik, sakinlik ve huzur verici bu renklere en iyi eşlik edecek parke seçimi tabi ki de Bella Serisi.

ZIT RENKLER

İçten içe koyu renklere tutku duyuyorsanız size iyi bir haberimiz var; beyazın hakimiyeti artık yavaş yavaş sönüyor. Beyaz, senelerdir tüm iç mekan tasarımına hakim renkti. 2020’den itibaren beyaz rengini koyu bir renk ile kırma vakti geldi. Beyaz bir duvar tercih ettiyseniz koyu renkli ahşap parkeler tam da bu trendi yakalayacak.

KÜÇÜK ORMANLAR İÇİN EFFECT SERİSİ

Git gide sahteleşen dünyamızda doğallığın ve doğal yaşamın son zamanlarda bu kadar popüler olması bu senenin ev trendlerinde de kendini göstermeye başladı. Evinizin her bölümünde kullanabileceğiniz boy boy, yeşilin her tonundan bitkileri seçmeye şimdiden başlayın! Yeşilin her tonuna kusursuz uyum sağlayacak olan parke seçiminiz ise elbetteki Effect Serisinden olmalı.

KIVRIMLI KOLTUKLARINIZ İÇİN SPARK (BY DEFNE KOZ)

1960’lar ve 70’lerde top trendlerden düşmek bilmeyen kıvrımlı, şişkin, yuvarlak hatlı koltuklar bu sene tekrar yerini trend listelerinde alarak pofudukluğuyla bizi çocukluğumuza götürmeye hazırlanıyor. Özel tasarım yuvarlak hatlı koltuklarınıza tabi ki özel tasarım Spark parkeler yakışacaktır.

BAMBU VE HASIR İÇİN NATURA SERİSİ

Bize çaktırmadan çocukluk yıllarımızı anımsatan bambu, kamış ve hasır yapımı mobilyaları hepiniz hatırlayacaksınızdır. Modern yaşama uyarlanmış versiyonlarıyla daha taze ve heyecan verici tasarımlarla bu sene tekrar karşımıza çıkan bambu ve hasır mobilyalar için Natura Serisi parkeler biçilmiş kaftan olacak.

ANTİKA MOBİLYALAR İLE BLISS (BY DEFNE KOZ)

Antika modası; sandalyeler, büfeler ya da koltuk ayakları gibi mobilyaların dışında bu senenin modasında kendini siyah renklerle gösteriyor. Siyah renkte seçeceğiniz bu şık tasarımlı mobilyalarınızın altında özel tasarım Bliss serisi parkeler ışıl ışıl parlayacak.

BEYAZDAN UZAK MUTFAKLAR İÇİN EFFECT PREMİUM SERİSİ

2010’lu yıllar boyunca her yerde karşımıza çıkan bembeyaz mutfaklar artık geride kalıyor. Tamamen doğal renklerde ahşap, siyah ya da canlı renkli mutfak dolapları, mutfak rafları ve mutfak adaları önümüzdeki senelerin trendlerinde yavaş yavaş yerini alıyor. Dolaplarınızda bu koyu renkleri tercih ederken duvarlarınızda beyaz seramik kullanmayı ihmal etmeyin. Ve parkeleriniz için çeşit çeşit renk seçeneği olan Effect Premium Serisine bir göz atın.

Bir cevap yazın